Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Dyżur w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów

09 czerwca, 2020
Dyżur w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów

W Urzędzie Miejskim w Ryglicach w dniu:

12 czerwca 2020 r. od godz. 10.00 do 14.00

będzie pełniony dyżur w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 28 czerwca 2020 r.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.