Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Dodatkowe komputery i tablety dla szkół

08 kwietnia, 2020

Gmina Ryglice, jako jedna z pierwszych, przystąpiła do programu ogłoszonego przez ministra cyfryzacji.
Łącznie zakupiliśmy 26 laptopów i 5 tabletów.

Jest to uzupełnienie sprzętu komputerowego dla naszych szkół, które w związku z pandemią koronawirusa bardzo szybko wprowadziły zdalne nauczanie, które w mojej ocenie funkcjonuje bardzo dobrze.

W tym miejscu chcę podziękowć rodzicom za wyrozumiałość i opiekę nad dziećmi w domach. Natomiast dyrektorom i nauczycielom dziękuję za wykonanie ogromnej pracy, dzięki której zdalne nauczanie i realizacja programu sprawnie funkcjonuje.

Zapewne łatwiej jest uczyć dzieci bezpośrednio w szkole niż w trybie zdalnym. Niemniej jednak musimy stawić czoła pandemii.  Wszystkich proszę o wyrozumiałość, gdyż sami widzimy, że sytuacja jest nadzwyczajna.

 

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).