Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Ciąg dalszy niewybuchu w Joninach

06 kwietnia, 2021

W piątek przed świętami pisaliśmy, że w czwartek w miejscowości Joniny na Liciąży został znaleziony niewybuch. Saperzy przyjechali zabrać niewybuch na poligon do Rzeszowa. Okazało się, że podczas sprawdzania terenu specjalnym sprzętem znaleziono kolejne dwa niewybuchy, które również zostały zabrane w celu zdetonowania.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.