Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Burze z gradem/2 zmiana

18 czerwca, 2020
Burze z gradem/2 zmiana

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dla powiatu tarnowskiego od godz.12:05-23:00 dnia 18.06.2020r. miejscami burze z gradem i opadami deszczu do 30mm, lokalnie do 50mm oraz porywami wiatru do 90km/h

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.