Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Burze z gradem/2

19 czerwca, 2020
Burze z gradem/2

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dla powiatu tarnowskiego od godz. 8:00 - 21:00 dnia 19.06.2020r. wystapienie burz z opadami deszczu miejscami od 30mm do 50mm, lokalnie do 60mm oraz porywami wiatru do 80km/h. Miejscami grad

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.