Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

02 lipca, 2020
Burze z gradem/1

Burze z grade/1

Biuro Prognoz Meteorologicznych  w Krakowie prognozuje dla powiatu tarnowskiego od godz. 12:00- 22:00 dnia 02.07.2020r. wystąpienie burz z opadami deszczu od 20-30mm, lokalnie do 35 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.