Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

Burze z gradem/1

29 czerwca, 2022
Burze z gradem/1

IMGW-BIP ostrzega powiat tarnowski przed burzami w dniu 29.06.2022r w godz. od 14:00 do 22:00, którym miejscami towarzyszyc będą  silne opady deszczu do 25mm, lokalnie do 35 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.