Środa, 23 czerwca 2021r. | Imieniny: Wandy, Zenona

Burze z gradem/1

07 maja, 2021
Burze z gradem/1

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dla powiatu tarnowskiego  w godz: 13:00 do 20:00 dnia 07.05.2021r. wystapienie burz, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 15mm oraz porywy wiatru do80km/h. Miejscami grad.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.