Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

21 czerwca, 2022

Burmistrz Ryglic zaprasza mieszkańców Gminy Ryglice na spotkanie informacyjne w sprawie programu CZYSTE POWIETRZE.

Spotkanie odbędzie się w sali obrad Urzędu Miejskiego w Ryglicach

dnia 24 czerwca 2022 r. o godz. 13.30.

Celem spotkania jest omówienie zagadnień dotyczących Programu Czyste Powietrze, oraz wymaganej dokumentacji potrzebnej do skorzystania z Programu.

Zapraszamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane skorzystaniem z Programu Czyste Powietrze.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.