Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Budowa hali sportowej w Bistuszowej rozpoczęta.

26 maja, 2020

 

 

Wykonawca inwestycji Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD J&J Gajdosz Sp.J. rozpoczęła budowę hali sportowej. W ubiegłym tygodniu zostały wykonane prace przy przebudowie drogi, kanalizacji deszczowej, sanitarnej oraz przekładka przyłącza wodociągowego. Natomiast w tym tygodniu rozpoczną się roboty fundamentowe. Budynek sali sportowej zostanie posadowiony metodą pośrednią, na palach fundamentowych. Na plac budowy przywieziono specjalistyczny sprzęt- palownice. Jestem przekonany, że firma wykona prace szybko, sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną, czego im życzę.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).