Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Bezpieczeństwo noworodków jest dla nas priorytetem

27 kwietnia, 2020

W ramach bezpieczeństwa najmłodszych mieszkańców Gminy Ryglice przekazałem Pani Położnej Środowiskowo-Rodzinnej Dorocie Turczyn przyłbice do osłony twarzy oraz pakiet masek niezbędnych podczas wizyt domowych mających na celu opiekę nad noworodkami. Jednocześnie pozdrawiam szczęśliwych rodziców i przekazuję gratulacje z okazji ich narodzin. Osobiście każdego maluszka narodzonego w 2020 r. odwiedzę z tradycyjnym upominkiem po ustaniu pandemii w bezpiecznym dla nas czasie.

 

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).