Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

30-lecie Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie

23 maja, 2022

 

 

Dnia 22.05.2022 r. odbyło się 30-lecie Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie. Obchody uroczystości rozpoczęła Msza Św. w kościele Miłosierdzia Bożego w Tarnowie. Po zakończeniu nabożeństwa nastąpił przemarsz zaproszonych gości i Pocztów Sztandarowych z terenu powiatu tarnowskiego na plac przy Komendzie Miejskiej OSP. Podczas apelu wręczono odznaczenia i nominacje.  Podziękowanie dla Burmistrza Ryglic „Za zasługi dla rozwoju ochrony przeciwpożarowej i Państwowej Straży Pożarnej” odebrał Zastępca Burmistrza Pan Krzysztof Kukułka oraz za rozwój i współpracę z jednostkami OSP z terenu Gminy Ryglice.

 

W ten dzień odbyły się również powiatowe obchody „Dnia Strażaka” oraz poświęcono nowe pojazdy dla jednostek OSP.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).