Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty

3 lipca 2022 r. LATO NA KOKOCZU

28 czerwca, 2022
3 lipca 2022 r. LATO NA KOKOCZU

Już w najbliższą niedzielę serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Ryglice, gości oraz dzieci do wzięcia udziału w wydarzeniu, jakim jest LATO NA KOKOCZU. Oprócz występów kapel ludowych będzie też wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników. Natomiast o godzinie 18:00 wystąpi Kapela Góralska „Wyhajtani” z Pienin.

Burmistrz Ryglic,

Paweł Augustyn

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.