Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

141 382,00 zł z Funduszu Dróg Samorządowych

17 kwietnia, 2020

 

W dniu 15 kwietnia 2020 roku otrzymaliśmy dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych

w wysokości 70% na realizację zadania: Remont drogi gminnej ul. Rynek w miejscowości Ryglice wraz z odbudową części chodnika – wymiana płyt betonowych na kostkę brukową.

 

Są to kolejne środki finansowe, które otrzymaliśmy na remont dróg, chociaż obecna sytuacja jest bardzo ciężka, gdyż spadają dochody samorządów to zadanie będziemy realizować ponieważ po stronie Gminy Ryglice finansowanie wynosi tylko 30%. Całość zadania wyniesie ponad 200 000,00 zł.

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).