Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Zostań Uczestnikiem Klubu Seniora!

18 stycznia, 2022
Zaproszenie na spotkanie organizacyjne

W dniu 20 stycznia (czwartek) o godz. 15:00  w siedzibie Klubu Seniora w Radłowie przy ul. Plac Kościuszki (budynek OSP Radłów)  odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące działalności Klubu Seniora w 2022 r.

Do udziału w spotkaniu serdecznie zapraszamy seniorów zamieszkałych na terenie gminy Radłów, którzy ukończyli 60 rok życia.

W trakcie spotkania będzie można zapisać się do Klubu poprzez złożenie pisemnej deklaracji uczestnictwa, omówiony zostanie także program pracy Klubu na rok 2022 oraz Regulamin Organizacyjny.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Działalność Klubu finansowana jest przez Gminę Radłów w ramach realizacji zadania publicznego „Prowadzenie Klubu „Senior +" w formie ośrodka samopomocy/klubu  w 2022 r."

Przedmiotem zadania jest prowadzenie Klubu Senior +w formie ośrodka samopomocy/klubu  dla osób powyżej 60 roku życia z terenu miasta i gminy Radłów- docelowa liczba uczestników wynosić będzie  50 osób.

Głównym celem zadania jest aktywizacja społeczno- kulturalna osób starszych, krzewienie wśród nich idei wolontariatu oraz inicjowanie działań samopomocowych.

W ramach zadania dla seniorów zostanie stworzona oferta zajęć artystyczno-plastycznych, kulinarnych, rekreacyjno-sportowych- bazująca na wymianie doświadczeń i potencjałów, realizacji własnych pomysłów uczestników zadania. Zaplanowano także wdrożenie działań zmierzających do aktywizacji społeczno-kulturalnej poprzez organizację zajęć muzyczno- teatralnych w ramach „TEATRU PIĄTEJ PORY ROKU", a także spotkań z kręgami artystycznymi/ wernisaży. Istotną część zadania stanowić będzie także inicjowanie przedsięwzięć wolontarystycznych na rzecz lokalnej społeczności.

Podmiot realizujący zadanie: Stowarzyszenie AMOS, z siedzibą w Tarnowie.
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).