Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

XXI Koncert Kolęd i Pastorałek

07 stycznia, 2024
Ze sceny popłyną piękne dźwięki - o tym zapewniam. Najważniejsze jest jednak coś innego.

Śpiewając i grając oddamy chwałę Panu, który przyszedł, by nas zbawić. Ważne jest także to, że otwieramy nasze serca na potrzeby drugiego CZŁOWIEKA. Przyjdź, posłuchaj, pomóż! Razem możemy więcej!

Paweł Jachimek

XXI Koncert Kolęd i Pastorałek

XXI Koncert Kolęd i Pastorałek,

7 stycznia 2024 r. godz. 17:00
Miejskie Centrum Kultury w Radłowie

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.