Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

XVII Ogólnopolski Konkurs Poetycko – Plastyczny

02 czerwca, 2020
„Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem...”

Zapraszamy Uczniów i Nauczycieli  oraz Osoby zainteresowane do udziału w XVII Ogólnopolskim  Konkursie Poetycko – Plastycznym „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem...”.

Konkurs, co roku, cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga setki uczestników z całej Polski. Wydarzenie to jest wspaniałą okazją do przybliżenia postaci Bł. Karoliny i promocji gminy Radłów.

Tematem wiodącym tegorocznego konkursu są słowa Jana Pawła II: "Chleb – owoc ziemi i pracy rąk ludzkich staje się CHLEBEM ŻYCIA"

Patronat Honorowy nad konkursem objęli: Biskup Andrzej Jeż - Biskup Tarnowski, Witold Kozłowski - Marszałek Województwa Małopolskiego, Barbara Nowak - Małopolski Kurator Oświaty, Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin, Roman Łucarz - Starosta Powiatu Tarnowskiego, Zbigniew Mączka - Burmistrz Radłowa.

Szczegóły oraz regulamin konkursu

 

Plakat
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).