Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

XLVII sesja Rady Miejskiej w Radłowie

17 czerwca, 2022

Przewodniczący Rady Miejskiej w Radłowie zwołuje XLVII sesję Rady Miejskiej w Radłowie na dzień 24 czerwca 2022 r. (piątek) o godz. 11:00 w Miejskim Centrum Kultury.

Porządek obrad dostępny w BIP.

Transmisja z sesji dostępna będzie na kanale YouTube Rady Miejskiej w Radłowie

Program sesji oraz przebieg głosowania można sprawdzić również na stronie: www.radlow.esesja.pl

Nagrania archiwalne z obrad sesji Rady Miejskiej w Radłowie

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.