Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla

XIII Wigilia na Radłowskim Rynku

18 grudnia, 2023

Za nami kolejna, już XIII, Wigilia na Radłowskim Rynku.

Tradycyjna już Wigilia na radłowskim rynku co roku gromadzi coraz więcej osób. Nie inaczej było i tym razem.

Mieszkańcy, którzy w niedziele przybyli na radłowski rynek mogli obejrzeć program bożonarodzeniowy w wykonaniu Zespołu Regionalnego BISKUPIANIE oraz zaśpiewać kolędy wraz z Chórem Gaudete.

Można było też skosztować pysznych specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Radłów oraz nabyć różnorakie ozdoby świąteczne.

Świąteczne życzenia mieszkańcom złożyli Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka, ks. Szczepan Wajda, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kapera oraz Radny Powiatowy Marek Podraza.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie przybyli na coroczną Wigilię i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2024 roku.

Fot. Benedykt Wierzbicki

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.