Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

XIII Wigilia na Radłowskim Rynku

18 grudnia, 2023

Za nami kolejna, już XIII, Wigilia na Radłowskim Rynku.

Tradycyjna już Wigilia na radłowskim rynku co roku gromadzi coraz więcej osób. Nie inaczej było i tym razem.

Mieszkańcy, którzy w niedziele przybyli na radłowski rynek mogli obejrzeć program bożonarodzeniowy w wykonaniu Zespołu Regionalnego BISKUPIANIE oraz zaśpiewać kolędy wraz z Chórem Gaudete.

Można było też skosztować pysznych specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Radłów oraz nabyć różnorakie ozdoby świąteczne.

Świąteczne życzenia mieszkańcom złożyli Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka, ks. Szczepan Wajda, Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Kapera oraz Radny Powiatowy Marek Podraza.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie przybyli na coroczną Wigilię i życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2024 roku.

Galeria

Fot. Benedykt Wierzbicki
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).