Wtorek, 26 września 2023r. | Imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
Pokaż menu

Wznowienie działalności SPWD w Radłowie

25 maja, 2020
Z dniem 1 czerwca 2020 r. wznowione zostaną zajęcia dla dzieci w Specjalistycznej Placówce Wsparcia Dziennego w Radłowie.

Prosimy rodziców o szczegółowe zapoznanie się z Procedurą Bezpieczeństwa na terenie Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego w Radłowie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19

Wznowiony zostaje także proces rekrutacji nowych uczestników na dotychczasowych zasadach.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji Projektu dostępne są na stronie internetowej www.stowarzyszenie.amos.org.pl, pod nr tel. +48 533 727 323. Zachęcamy także do kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail: stowarzyszenie@amos.org.pl lub osobistego w siedzibie Placówki.

W związku z sytuacją epidemiologiczną kontakt osobisty prosimy uzgadniać wcześniej telefonicznie.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach 9 Osi Priorytetowej Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie, Typ projektu: C. wsparcie dla tworzenia i/lub działalności placówek wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).