Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Wymiana wodomierzy – Zabawa i Wola Radłowska

08 lipca, 2024
Radłowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. informuje, że od 10 lipca 2024 r. wodomierze będą wymieniane równocześnie przez monterów w miejscowościach Zabawa i Wola Radłowska.

Monterami wymieniającymi wodomierze będą pracownicy firmy AQUA Partner, posiadający personalne Identyfikatory. W przypadku braku dostępu do wodomierza, pozostawiać będą Zawiadomienia z prośbą o pilny kontakt w sprawie ustalenia terminu wymiany.

W razie pytań i wątpliwości możecie Państwo uzyskać informacje w Radłowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00 – 15:00, pod nr telefonu: 14 678 20 64

 
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).