Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Wpłata podatku bez prowizji w banku BSR

27 kwietnia, 2020
W związku z zamknięciem do odwołania Kasy w Urzędzie Miejskim, Burmistrz Radłowa informuje, że od 4 maja 2020 r. opłaty z tytułu podatków lokalnych (podatek rolny, podatek od nieruchomości i podatek leśny) oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi można wpłacać bez prowizji w Banku Spółdzielczym Rzemiosła w Krakowie oddział w Radłowie ul. Plac Tadeusza Kościuszki 3 ( Ratusz ).

Uprzejmie informujemy podatników, że podjęto decyzję o wstrzymaniu prowadzenia inkasa podatków przez inkasentów.

Uzasadnieniem takiej decyzji jest oczywiste zagrożenie dla zdrowia zarówno podatników, jak i inkasentów w okresie pandemii koronawirusa, poprzez bezpośrednie przyjmowanie wpłat w formie gotówkowej oraz konieczny bliski kontakt pomiędzy inkasentem i podatnikiem z powodu wręczania dowodu wpłaty i przyjmowania gotówki.
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).