Warsztaty ikonopisania
Twórcze, piękne, pełne mocy i dobrej energii, przesycone bożym tchnieniem - takie są rozpoczęte wczoraj 21 września warsztaty ikonopisania pod kierownictwem znanej malarki pani Marty Odbierzychleb.
Pierwsze 5 - godzinne zajęcia, z 30 przewidzianych godzin warsztatowych dały radość i pozwoliły posmakować trudnej sztuki "pisania" ikony. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.
Warsztaty odbywają się w ramach programu "Partnerstwo dla książki 2023". Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Źródło: Urząd Miejski w Radłowie





