Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

VII Konkurs Recytatorski Poezji Tadeusza Kryzi

01 marca, 2024
1 marca odbędzie się finał VII Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Tadeusza Kryzi

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Tarnów oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Woli Radłowskiej zapraszają uczniów i nauczycieli do udziału w VII Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Tadeusza Kryzi.
Honorowy patronat nad konkursem objęli Instytut Pamięci Narodowej oddział w Krakowie, Marszałek Województwa Małopolskiego, Małopolski Kurator Oświaty w Krakowie, Starosta Powiatu Tarnowskiego, Burmistrz Radłowa, Prezes Firmy Witospol.

Karty zgłoszeniowe należy przesłać do 28 lutego 2024 r.

Konkurs odbędzie się 1 marca 2024 r. o godz. 09:00 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Radłowskiej.

Dodatkowe informacje o konkursie można znaleźć w regulaminie konkursu, pod numerem telefonu 14 67 82 038 lub kontaktując się poprzez adres email zspwr@interia.pl

Regulamin konkursu

Wiersze Tadeusza Kryzi - część I

Wiersze Kryzia - maszynopis
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).