Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona

Umowa podpisana. Opłaty pozostają na tym samym poziomie

10 listopada, 2023
W Urzędzie Miejskim w Radłowie została podpisana umowa na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych Radłowie.

Pragnę poinformować wszystkich mieszkańców, iż pomimo panującej inflacji, po rozstrzygnięciu przetargu, opłaty za odbiór odpadów w roku 2024 pozostaną na niezmienionym poziomie. Kosze nie będą wymieniane, ponieważ w roku 2024 Gminę Radłów będzie obsługiwała ta sama firma, co dotychczas – przekazał Zbigniew Mączka, burmistrz Radłowa.

Umowa została podpisana z firmą „EKOM” Maciejczyk Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Zakładowej 29, 26-052 Nowiny.

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.