Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Sukces Uczniów Zespołu Szkół w Radłowie.

30 października, 2019

Uczniowie Zespołu Szkół w Radłowie Mistrzami Powiatu Tarnowskiego.

29.10.2019 r. w Tuchowie odbyły się finały powiatowe Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych.W zawodach wystąpiły cztery najlepsze drużyny  z  powiatu tarnowskiego. Nasi uczniowie na co dzień trenujący w Miejsko Gminnej Akademii Sportu w Radłowie zwyciężyli we wszystkich spotkaniach strzelając swoim przeciwnikom  siedem bramek tracąc tylko jedną bramkę. Podopieczni Trenera Rafała Kijaka tym samym w fantastycznym stylu zapewnili sobie udział w dalszym etapie rozgrywek.Nasza Druzyna wystąpiła w nastepującym składzie :

Hubert Ogar, Bartosz Bocoń,Paweł Jonak, Jan Mikuta, Mikołaj Sygnarowicz, Patryk Ligęza, Igor Gajdur, Karol Patuła, Karol Nowak.

Szczegółowe wyniki zawodów :

Radłów - Zakliczyn - 4:1
Koszyce Małe - Tuchów - 0:0
Radłów - Koszyce Małe - 2:0
Zakliczyn - Tuchów - 1:3
Radłów - Tuchów - 1:0
Zakliczyn - Koszyce Małe - 3:1

Klasyfikacja końcowa:

1. Radłów - 9 pkt (7:1) - awans
2. Tuchów - 4 pkt (3:2)
3. Zakliczyn - 3 pkt (5:8)
4. Koszyce Małe - 1 pkt (1:5)

Trenerowi oraz zawodnikom gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w zawodach rejonowych .

Sukces Uczniów Zespołu Szkół w Radłowie

Fot. Rafał Kijak
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).