Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Sprawdź swoją deklarację CEEB – nowa e-usługa

08 sierpnia, 2022
W odpowiedzi na zapotrzebowanie osób, które złożyły deklarację CEEB w wersji papierowej, nie posiadają profilu zaufanego lub innego sposobu potwierdzenia swojej tożsamości w Internecie, a chcą sprawdzić status swojej deklaracji w systemie, wprowadzamy od dzisiaj nową e-usługę „Sprawdź swoją deklarację”.

Dostęp do usługi jest możliwy bezpośrednio po wejściu na stronę CEEB.gov.pl, gdzie należy wybrać przycisk „Sprawdź swoją deklarację”. Funkcjonalność umożliwia uzyskanie podstawowych informacji o naszej deklaracji oraz czy i kiedy deklaracja została wprowadzona do bazy CEEB.

Aby uzyskać te dane należy:

• w pierwszym kroku wprowadzić dane adresowe budynku (punkt adresowy).
  • w kolejnym wybrać, czy deklarację złożył właściciel, czy zarządca budynku,
  • a następnie wpisać swoje dane osobowe (imię, nazwisko).

Deklarację CEEB może także w ten sposób sprawdzić osoba, która złożyła ją elektronicznie. To duże ułatwienie, gdyż bez logowania się poprzez login.gov.pl można uzyskać podstawowe informacje o swojej deklaracji.

Zamiast dzwonić czy chodzić do Urzędu Miejsiego - skorzystaj z nowej e-usługi.

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.