Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Rozszerzenie działalności Spółki

12 października, 2021
Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne.

Szanowni Państwo,

Chcieliśmy poinformować, iż Radłowskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z.o.o. poszerza swoją działalność o usługi wykonywania przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.

Koszt wykonania przyłącza kalkulowany jest indywidualnie i zależy od: długości, średnicy przewodu, ilości niezbędnych studni rewizyjnych, głębokości ułożenia, ilości skrzyżowań z innymi mediami, przecięć i odtworzeń dróg oraz innych uwarunkowań.

Usługa może być wykonana kompleksowo wraz z inwentaryzacją geodezyjną sytuacyjno-wysokościową tak, aby wszelkie formalności skrócić do minimum.

Zapraszamy do siedziby spółki lub kontaktu telefonicznego.
- przyłącz kanalizacyjny: 605 767 640, 14 678 20 83
- przyłącz wodociągowy: 692 031 576, 14 628 40 10

W najbliższym czasie planujemy również poszerzenie działalności usługowej dla mieszkańców i firm posiadanym sprzętem.

Z poważaniem Prezes Zarządu
Wiesław Głowa
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).