Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Remont Remizy OSP w Zdrochcu

06 grudnia, 2019

OSP Zdrochec, przy wsparciu merytorycznym pracowników Urzędu Miejskiego w Radłowie, realizuje zadanie pn. „Przebudowa i rozbudowa połączona z modernizacją infrastruktury kulturalnej oraz rekreacyjnej w miejscowości Zdrochec wraz z zagospodarowaniem terenu”.

Wykonane zostaną m.in. roboty budowlane i wykończeniowe, instalacja co, c.w.u, instalacje elektryczne, oraz mała architektura w postaci altany ogrodowej. Na powyższe zadanie OSP Zdrochec otrzymała dotację w postaci refundacji pochodzącą z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w wysokości 300 000,00 zł. Na pokrycie wszystkich kosztów, OSP otrzymała pożyczkę z budżetu Gminy Radłów w wysokości 420 tys. zł.

Remont Remizy OSP w Zdrochcu
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).