Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Rekrutacji do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

18 maja, 2022
Radłów – rynek / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Radłów – rynek / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Promocja Sił Zbrojnych

Żołnierz dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej od pierwszego dnia służby będzie zarabiał 4560 zł miesięcznie. Po 28 dniowym szkoleniu zakończonym przysięgą, rozpocznie szkolenie specjalistyczne trwające do 11 miesięcy. W tym czasie będzie miał wybór – nie musi być skoszarowany. Żołnierz DZSW będzie miał pierwszeństwo w naborze do zawodowej służby wojskowej oraz do zatrudnienia w administracji publicznej, po spełnieniu wymogów dla danego stanowiska. Dobrowolną zasadniczą służbę wojskową można przerwać w dowolnym momencie.

Zrób „Pierwszy krok” i zarejestruj się na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym zostanzolnierzem.pl

Więcej informacji można uzyskać w:
 Wojskowym Centrum Rekrutacji w Tarnowie
ul. Dąbrowskiego 11, 33 – 100 Tarnów

Zapraszamy!

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.