Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Radłowska Paczka – V edycja

30 listopada, 2023
Już po raz piąty mamy przyjemność organizowania zbiórki dla wytypowanych - najbardziej potrzebujących rodzin z gminy Radłów. 

W związku ze zbliżającym się czasem świątecznym mamy okazję podarować niektórym uśmiech oraz umilić ich zimowy, ale ciepły czas dokonując wpłaty na podane konto lub dokonując zakupu potrzebnych rzeczy z niżej podanych list.

Rodzina, dla której tworzymy tegoroczną paczkę ma następujące potrzeby:

- ubrania tj. bluzy, dresy, spodnie, sukienka dla: dziewczynki lat 7 w rozmiarach (134/140) chłopca lat 10 w rozmiarach (146/152), chłopca lat 12 w rozmiarach (158/164)

Ponadto:
- ręczniki kąpielowe,
- art. spożywcze z długim terminem przydatności,
- proszek/płyn do prania/kolor,
- płyny do kąpieli,
- art. szkolne,
- słodycze.

Organizatorami zbiórki są Burmistrz Radłowa, Fundacja Moc Przyszłości pod przewodnictwem Pani Diany Dembickiej-Mączki oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radłowie.

Co roku dzięki Państwa ofiarności możemy uszczęśliwić potrzebujących, zwłaszcza najmłodszych mieszkańców naszej społeczności dlatego i w tym roku liczymy na Państwa hojność i dobre serca w tym wyjątkowym czasie.

Wszystkich chętnych prosimy o dostarczenie darów do M-GOPS w Radłowie ul. Brzeska 9 pokój nr 2 do dnia 14.12.2023 r. lub dokonywania wpłat na podane poniżej konto:

Fundacja Moc Przyszłości
33-122 Wierzchosławice 880B

Numer konta:
16194010763236900900000000

Z dopiskiem: „Darowizna Radłowska Szlachetna Paczka”

Z dokonanych wpłat zakupimy brakujące produkty do paczki
Razem możemy więcej!
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).