Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Przybysławice. Plenerowe spotkanie ze Świętym Mikołajem

06 grudnia, 2021
W sołectwie Przybysławice, po raz pierwszy w plenerze, zorganizowano dla dzieci i mieszkańców spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Dzień wcześniej udekorowano skwer nad stawem, bożonarodzeniowymi ozdobami i świątecznym oświetleniem. Dzieci w oczekiwaniu na najważniejszego gościa śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Mikołaj pojawił się w prawdziwych szatach, w otoczeniu aniołów i z mnóstwem prezentów nie tylko dla dzieci. Pomysł plenerowego spotkania z Mikołajem  został miło przyjęty przez mieszkańców. Jak zapewnia Małgorzata Woźniak – radna Rady Miejskiej w Radłowie, spotkania w przyszłości będą nadal organizowane i wzbogacane nowymi pomysłami.

Dekoracja świąteczna centrum Przybysławic, rozświetliła skwer bożonarodzeniowym klimatem, a refleksy świateł w zamarzniętej tafli stawu dodają dodatkowego uroku temu miejscu.

Przybysławice. Plenerowe spotkanie ze Świętym Mikołajem

Fot. Zbigniew Marcinkowski
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).