Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Przetarg na wydzierżawienie akwenu

20 września, 2022
Burmistrz Radłowa ogłasza przetarg na wydzierżawienie akwenu w Radłowie na okres 15 lat.

Ogłoszenie dostępne w BIP Urzędu Miejskiego w Radłowie.

Przetarg odbędzie się w dniu 30 września 2022 r. o godzinie 12:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Radłowie.

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.