Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Przetarg na sprzedaż drzewa

23 maja, 2024
Burmistrz Radłowa ogłasza ustny przetarg ograniczony do mieszkańców Radłowa na sprzedaż 1 kłody wywróconego dębu.

Radłów, dnia 22 maja 2024 r.

OGŁOSZENIE

Burmistrz Radłowa ogłasza ustny przetarg ograniczony do mieszkańców Radłowa na sprzedaż 1 kłody wywróconego dębu na działce nr 1966, położonej w Radłowie (las radłowski). W razie zsunięcia się karpiny wywróconego dębu lub ziemi do pobliskiego rowu, nabywca dębu będzie zobowiązany udrożnić rów (usunąć karpinę lub ziemię).

1. Cena wywoławcza na przetarg na dąb wynosi brutto 150 złotych za całą kłodę.
  2. Wadium na przetarg w kwocie 200 złotych należy wpłacać w nieprzekraczalnym terminie do 5 czerwca 2024 r. na konto Urzędu Miejskiego w Radłowie: BSRz Kraków O/Radłów 10 8589 0006 0240 0000 0026 0004, z tym, że wpłata wadium będzie uznana, gdy należna kwota będzie zaksięgowana na koncie Urzędu Miejskiego w BSRz 05.06.2024 r.
  3. Przetarg odbędzie się w dniu 6 czerwca 2024 r. o godz. 10:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Radłowie.
  4. W przetargu mogą wziąć udział mieszkańcy Radłowa legitymujący się dowodem osobistym oraz dowodem wpłacenia wadium.
  5. Wadium ulega przepadkowi, jeżeli zwycięzca przetargu nie podpisze umowy sprzedaży drewna. Warunkiem wydania drewna będzie zapłata ceny sprzedaży po jego opomiarowaniu i wycenie.
  6. Wadium wpłacone przez uczestnika, który wygrał przetarg na dąb, zostanie mu zwrócone po usunięciu dębu i udrożnieniu rowu.
  7. Uczestnikom przetargu, którzy nie wygrają przetargu, wadium zostanie zwrócone przed upływem trzech dni od dnia zakończenia przetargu.
  8. Drewno przeznaczone do sprzedaży można oglądać na miejscu w uzgodnionym z Przewodniczącym Zarządu Osiedla terminie. Dodatkowe informacje dotyczące przedmiotu przetargu można uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Radłowie, pok. Nr 7 (tel. 678-15-44 wew. 25) oraz u Przewodniczącego Zarządu Osiedla (tel. 698-215-602).
  9. Zastrzega się prawo do odwołania przetargu z uzasadnionej przyczyny.

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.