Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Promocja książek w Biskupicach Radłowskich

22 listopada, 2023

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sportu, rekreacji i turystyki "START" w Radłowie serdecznie zaprasza na spotkanie promujące książkę autorstwa Stanisławy Tracz i Danuty Kurzawskiej pt. „Podania i legendy biskupickie, Babusia opowiadali...” 2 grudnia 2023 r. o godz. 15:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Biskupicach Radłowskich oraz książkę Józefa Trytka pn. "Czarni baronowie ziemi radłowskiej" - rzecz o żołnierzach górnikach w Miejsko - Gminnej Bibliotece Publicznej im. prof. Franciszka Ziejki w Radłowie 4 grudnia o godz. 18:00. 

 

Legendy

Górnicy

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie”. Projekt pn. "Podania i Legendy Biskupickie" oraz "Czarni Baronowie Ziemi Radłowskiej - rzecz o żołnierzach górnikach współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).