Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Powroty z zagranicy – jedna z tysięcy historii

17 maja, 2022
Wróć z POWERem!

Projekt „Wróć z POWERem!” już od dwóch lat pomaga wracającym Małopolanom urządzić się na nowo w naszym województwie.
Te dwa lata to kilkaset osób, powrotów, historii. Zapraszamy do obejrzenia jednej z nich Historia jednego z powrotów – film o uczestniczce projektu „Wróć z POWERem!” - YouTube
Wszystkich wracających z zagranicy zachęcamy do kontaktu z Wojewódzkim Urzędem Pracy i projektem „Wróć z POWERem!”:

Warto sprawdzić, jaką pomoc można dostać!

Jeśli:

• masz mniej niż 30 lat,
  • byłeś co najmniej pół roku za granicą,
  • niedawno stamtąd wróciłeś (albo dopiero zamierzasz wrócić),

zgłoś się do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie! Nie musisz być bezrobotny, projekt pomaga także tym, którzy znaleźli już pracę.

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wortal Publicznych Służb Zatrudnienia prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - aktualna strona : Aktualność (praca.gov.pl)

Projekt „Wróć z POWERem!”
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie
plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków
tel. +48 12 619 84 40, faks +48 12 42 40 722
kacper.michna@wup-krakow.pl
www.wup-krakow.pl

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.