Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Piknik rodzinny w Siedlcu

03 lipca, 2023
1 lipca w miejscowości Siedlec, odbył się Piknik Rodzinny połączony z promocją Lasów Państwowych w ramach projektu „Lasy Państwowe - Dobro Narodowe”.

Można było spróbować potraw „Dobre z Lasów”. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Przygotowano koło fortuny o tematyce leśnej, zjeżdżalnie oraz wiele innych. Dziękuję za czynne włączenie się do Pikniku Rodzinnego Koła Łowieckiego Łoś z Tarnowa i przygotowanie licznych atrakcji, KGW w Siedlcu Siedlczanki i Pani Przewodniczącej Iwonie Gajdur, Nadleśnictwu Dąbrowa Tarnowska Lasy Państwowe.

Dziękuje wszystkim zaproszonym gościom, którzy przybyli na piknik, a byli to Poseł na Sejm RP Pan Wiesław Krajewski, Wicewojewoda Małopolski Pan Ryszard Pagacz, Burmistrz Radłowa Pan Zbigniew Mączka, Radnym Rady Miejskiej w Radłowie, a także wszystkim mieszkańcom Siedlca.

Sołtys Siedlca
Adam Radamski

Galeria

Fot. MP
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).