Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Pierwsze seanse filmowe za nami!

16 czerwca, 2020
Pierwsze seanse w sali kinowej Miejskiego Centrum Kultury w Radłowie za nami.

W miniony weekend wyświetlona była bajka dla dzieci „Naprzód”, belgijsko-francuska komedia „# Tu i teraz” oraz amerykański film kryminalny „Na noże”. Seanse budziły żywe rekcje widzów oraz wywoływały pozytywne emocje.

Właśnie przygotowujemy dla Was repertuar na najbliższy weekend, a już teraz zapraszamy do rezerwacji torów na kręgielni, tel. 783241619.

Zapraszamy!

Pierwsze seanse filmowe za nami!

Fot. Anna M. Kędzior

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.