Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

ODCZYTANIE WODOMIERZA

15 maja, 2020

Szanowni  Klienci,

W związku z kolejnymi przypadkami zakażenia koronawirusem SARS-CoV 2  w Polsce, w trosce o zdrowie naszych Odbiorców i pracowników zakładu ZESUW Niwka,  została podjęta decyzja  o zaprzestaniu z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania dokonywania odczytów wodomierzy przez naszych pracowników na terenie prowadzonej prze nasz zakład działalności. Z uwagi na zmieniająca się dynamicznie sytuację  rozliczenie świadczonych usług odbywać się będzie na podstawie wartości szacunkowych opartych o wcześniejsze okresy rozliczeniowe. W dalszym ciągu istnienie możliwość jak dotychczas podawania stanu wodomierza telefonicznie w godz. od 17.00 do 20.00 na nr 609 002 601  lub sms ( całodobowo) na nr 609 002 601.

W najbliższym czasie tj. do 19.05.2020  do 24.05.2020 prosimy o zgłaszanie stanów wodomierza mieszkańców następujących miejscowości:

  1. Radłów
  2. Niwka
  3. Glów
  4. Sanoka
  5. Łęka Siedlecka
  6. Siedlec
  7. Brzeźnica

 

Jednocześnie mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo  nas  wszystkich zwracamy się z uprzejma prośbą o ograniczenie wizyt w ZESUW Niwka.

Powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków.

Licząc na zrozumienie, przepraszamy za powstałe niedogodności.

 

    Z poważaniem
Mieczysław Kita – Kierownik Zakładu    
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).