Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Obowiązkowe szczepienie psów przeciwko wściekliźnie

20 czerwca, 2022
Gabinet weterynaryjny DAVET przesyłam informacje o obowiązkowych szczepieniach psów przeciw wściekliźnie.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom i ze względu na to, że możliwości Gabinetu, jeśli chodzi o wizyty domowe, są bardzo ograniczone, a nie wszyscy Państwo macie możliwość przyjechania z psem do lecznicy, w najbliższą sobotę odbędzie się w Radłowie szczepienie przeciwko wściekliźnie.

25 czerwca 2022 r. (sobota)

Godzina:
08:00 LECZNICA (tu zapraszamy psy z ul. Biskupskiej, Szkolnej i Glowskiej)
09:00 ZAKOŚCIELE
09:30 POLEGŁYCH
10:00 SKRZYŻOWANIE ULIC BRZESKIEJ i SZPITALNEJ
10:30 WOLEŃSKA k/ siedziby firmy Conteko
11:00 WODNA k/Pani Nadolskiej
11:45 DĄBROWSKIEGO K/SKLEPU
12:30 KOLEJOWA Skład Węgla
13:00 GROBLA
13:30 POLNA
14:00 KOLEJOWA koło Starej Targowicy
14:20 KOLEJOWA środkowy wjazd na żwirownię
14:45 KOLEJOWA/TUMIDAJSKIEGO koło MYJNI SAMOCHODOWEJ
15:10 KOLEJOWA – przy wjeździe na żwirownię (Rivierę)

Szczegółowych informacji Gabinet udziela telefonicznie. Oczywiście szczepienie można wykonać w każdy dzień w Gabinecie weterynaryjnym DAVET w Radłowie w godzinach otwarcia.

Szczepienia

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.