Nowe otwarcie w Radzie Miejskiej w Radłowie
Zmiany w prezydium i na stanowisku Skarbnika
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Radłowie przyniosła ważne zmiany personalne w naszym samorządzie. Podczas obrad ślubowanie złożyła nowa radna z Wał-Rudy – Justyna Zborowska, która oficjalnie objęła mandat i rozpoczęła pracę na rzecz mieszkańców gminy.
Zmiany nastąpiły również w prezydium Rady Miejskiej. Po rezygnacji dotychczasowego przewodniczącego Marcina Małka oraz wiceprzewodniczących Pawła Jachimka i Kingi Kijak-Markiewicz, radni wybrali nowe kierownictwo. Funkcję Przewodniczącego Rady objął Kamil Kurzawski, natomiast wiceprzewodniczącymi zostali Małgorzata Chrościńska-Opiła oraz Józef Trytek.
To ważny moment dla Gminy Radłów i początek nowego etapu w pracy samorządu.
Źródło: Urząd Miejski w Radłowie









