Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Nielegalne wzmacniacze sygnału komórkowego

28 marca, 2023
Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji rozpoczęła kampanie edukacyjną pn. „STOP blokowaniu sygnału”.

Brak zasięgu potrafi być frustrujący, szczególnie obecnie, gdy duża część naszego życia prywatnego, zawodowego i naszych relacji, jest prowadzona zdalnie. Posiadanie dobrego zasięgu oraz możliwość ciągłego kontaktu z bliskimi daje nam poczucie bezpieczeństwa i gwarantuje spokój ducha. Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji przedstawia krótki poradnik co robić, gdy niespodziewane, okresowe problemy z zasięgiem komórkowym negatywnie wpływają na nasze codzienne życie.

 
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).