Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Nie zostawili sąsiada bez pomocy

06 czerwca, 2020
Gdy pożar zabrał mu dom, w trzy tygodnie urządzili mu nowy.

Bez wrzawy i kamer w Radłowie udało się skromnymi siłami zorganizować nowy dom dla mieszkańca, który został bez dachu nad głową. Dzięki wsparciu, otwartości i zaangażowaniu wielu osób, pan Jan, niespełna trzy tygodnie po pożarze zamieszkał w pięknie wykończonych i wyposażonych pomieszczeniach po byłym… kurniku.

Pełny artykuł na stronie tarnow.naszemiasto.pl

Źródło: tarnow.naszemiasto.pl, fot. Paweł Chwał

Fot. MP

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.