Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Nagrody Burmistrza Radłowa rozdane

06 grudnia, 2022
W Miejskim Centrum Kultury w Radłowie odbyła się uroczysta, doroczna gala wręczenia nagród Burmistrza Radłowa - Zbigniewa Mączki za wybitne osiągnięcia dla najzdolniejszych uczniów oraz wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów za rok szkolny 2021/2022.

Nagrody w postaci statuetek oraz czeków wręczał Pan Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Radłowie – Panem Piotrem Kaperą. Za wybitne osiągnięcia dla uhonorowanych uczniów na konta bankowe trafią także upominki pieniężne.

Wręczono 43 nagrody indywidualne uczniom ze szkół publicznych i niepublicznych (SP w Radłowie, SP w Zabawie, SP w Woli Radłowskiej, NSP w Niwce, NSP w Biskupicach Radłowskich, NSP w Przybysławicach). Uczniowie otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce (średnia ocen co najmniej 5,6 w klasach IV-VI, 5,3 w klasach VII-VIII lub zdany egzamin ósmoklasisty na co najmniej 85% oraz udziały w konkursach).

Podczas uroczystości wręczono także dyplomy dla nagrodzonych nauczycieli oraz dyrektorów jako wyraz uznania i wdzięczności za ich osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze oraz nienaganne zarządzanie placówkami.

Ceremonię wręczania nagród uświetnił fantastyczny występ uzdolnionych muzycznie uczniów pod opieką Pana Karola Niezgody ze szkoły muzycznej w Domosławicach. Usłyszeliśmy utwory na saksofonie, gitarze, fortepianie, flecie i trąbce !

Na zakończenie przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie i słodki poczęstunek. Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy ! 

Galeria

Fot. Anna M. Kędzior
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).