Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Mistrzowie Powiatu w Turnieju Tymbarku

12 listopada, 2019
12 listopada, na boisku sportowym przy ulicy Piłsudskiego w Tarnowie, odbyły się finały turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U12 chłopców.

W finale naszą Gminę reprezentowała drużyna z Zespołu Szkół w Radłowie, złożona z zawodników trenujących na co dzień w Miejsko-Gminnej Akademii Sportu w Radłowie. Zespół ten w eliminacjach gminnych wygrał z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Przybysławicach stosunkiem bramek 13:2. Dobra pasa z etapu gminnego została zachowana i w finale powiatowym zespół z Radłowa również nie zaznał goryczy porażki wygrywając wszystkie z czterech spotkań. Tym samym po raz kolejny nasza drużyna awansowała na finały wojewódzkie, które wkrótce odbędą się w Krakowie. Zawodnikom oraz trenerom gratulujemy kolejnego sukcesu.

Szczegółowe wyniki Turnieju:

Radłów - Pleśna - Wynik : 3:1
Radłów - Stare Żukowice - Wynik : 6:1
Radłów - Olszyny - Wynik : 9:0
Radłów - Ilkowice - Wynik : 2:2 (w rzutach karnych 2:1)

Mistrzowie Tymbarku.

Fot. Rafał Kijak
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).