Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Masz pomysł na swój biznes?

03 sierpnia, 2021
 Myślisz o jego rozwoju, brakuje Ci środków?

Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i  inwestycji "Start-upów"

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, Jeżeli jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy,  to idealnie! Podczas spotkania opowiemy Ci, z jakiego wsparcia możesz skorzystać i co na tym zyskasz. Dowiesz się, co możesz sfinansować dzięki pożyczkom unijnym i na co możesz przeznaczyć środki.

Część II – networkingowa

Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, na której ekspert BGK opowie, jak złożyć wniosek, jakich dokumentów potrzebujesz, a także wyjaśni jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat pożyczek unijnych – udzielanych na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe.
Dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Program spotkania informacyjno-szkoleniowego

Pożyczka dla  Start-upów” oraz Pożyczka Płynnościowa

Organizacja: Burmistrz Radłowa oraz Bank Gospodarstwa Krajowego

Termin: 10 sierpnia 2021 r. godz. 12.00

Miejsce spotkania: Urząd Miejski w Radłowie, sala narad.

• 11:45 - 12:00    Rejestracja uczestników
  • 12:00 - 12:30 - Prezentacja - pożyczki unijne dla  Start-upów - Pożyczka Płynnościowa
  • 12:30 - 13:00 - Omówienie dokumentacji pożyczkowej (wniosek, wymagane dokumenty, zabezpieczenia)
  • 13:00 -   pożyczki,  dokumentacja - pytania

Pomysł na biznes

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.