Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny światowej

20 września, 2022

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sportu, rekreacji i turystyki "START" w Radłowie serdecznie zaprasza na promocję książek autorstwa Józefa Trytka pn. "Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny Światowej" oraz "Historia Sądu w Radłowie w latach 1867-1950".

Spotkanie odbędzie się w radłowskiej bibliotece 20 września br. o godz. 18:00. Gorąco zachęcamy do przybycia.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie”. Projekt pn. "Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny Światowej" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Martyrologia mieszkańców Radłowa w czasie II wojny światowej"
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).