Sobota, 19 września 2020r. | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Małopolska Niania 2.0

06 sierpnia, 2020

Poszukujesz opieki nad dzieckiem do lat 3?
Weź udział w projekcie i skorzystaj z dofinansowania kosztów zatrudnienia Niani.

Nabór do projektu trwa: od 08.07.2020 r. do 26.08.2020 r.

Jakie wsparcie można uzyskać?

Dofinansowanie kosztów zatrudnienia Niani przez okres 12 miesięcy:
- Wsparcie podstawowe 1 850 zł/mc
- Wsparcie podwyższone 2 600 zł/mc - dla rodzin spełniających kryterium dochodowe określone w Regulaminie naboru i uczestnictwa w Projekcie grantowym „Małopolska Niania 2.0” (nabór 2020).

Kto może skorzystać?

Rodzice/opiekunowie dzieci w wieku od 20 tygodnia życia do lat 3 z Małopolski:
- Pozostający bez pracy ze względu na opiekę nad dzieckiem.
- Przebywający na urlopie macierzyńskim/rodzicielskim/wychowawczym, chcący powrócić do pracy.
- Pracujący, którym wsparcie w postaci zapewnienia opieki nad dzieckiem umożliwi utrzymanie zatrudnienia.

Regulamin naboru i uczestnictwa w Projekcie grantowym „Małopolska Niania 2.0” (nabór 2020)

Więcej informacji o naborze:
www.rops.krakow.pl

Małopolska Niania 2.0

Biuro Projektu „Małopolska Niania 2.0”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie
ul. Piastowska 32,
e-mail: niania@rops.krakow.pl

telefony.:
12 422 06 36 w. 23

* Skype
* Facebook.com/MalopolskaNiania/

Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.