Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Krystyna Kuklewicz (1953-2020)

04 maja, 2020
Zmarła Krystyna Kuklewicz

Z przykrością zawiadamiamy, że 3 maja 2020 r. zmarła nagle śp. Krystyna Kuklewicz. Pani Krystyna była współwłaścicielka Firmy KRYS-MAKS oraz przez wiele lat wspierała finansowo działalność kulturalną na terenie Gminy Radłów.

 

 

„Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Krystyny Kuklewicz. Dała się poznać jako  osoba, która była niezwykle życzliwa i otwarta na potrzeby ludzi. Zawsze wspierała inicjatywy Gminy Radłów, jednostki OSP oraz kościelne.
Pozostanie na wieczność w naszych sercach i pamięci.
Przekazuję rodzinie i bliskim kondolencje i wyrazy współczucia.”

Zbigniew Mączka
Burmistrz Radłowa

 

 

 

 

****************************************************************************************************************

„Spocznij jedynie w Bogu, duszo moja,
Bo od Niego pochodzi moja nadzieja” (Ps. 62,6)

Śp. Krystyna Kuklewicz zmarła w wieku 67 lat.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

Msza święta odbędzie się 6 maja 2020 r. o godzinie 14:00. Pół godziny przed mszą św. zostanie odprawiony różaniec za duszę śp. Krystyny.
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).