Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Konkurs dla dzieci na rymowankę

21 sierpnia, 2020

Konkurs dla dzieci na rymowankę o bezpieczeństwie  w gospodarstwie rolnym.

Placówka Terenowa KRUS w Tarnowie zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie wśród rolników oraz umieszczenie na stronie internetowej informacji o Konkursie na rymowankę, o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym „Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję”.

Uczestnikami mogą być dzieci w wieku 11-14 lat, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników.

Zadanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci związane z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzującej Wykaz czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat.
 
Chcąc wziąć udział w konkursie należy:

    przesłać rymowankę wraz z formularzem zgłoszeniowym w pliku Word lub PDF uwzględniając UNO rodzica   do dnia 31.08.2020 r. do godziny  24:00;
    zgłoszenie należy przesłać na adres rymowanka@krus.gov.pl ; w temacie e-mail należy wpisać: Konkurs na rymowankę – Imię i Nazwisko dziecka.
Szczegółowe informacje i Regulamin Konkursu dostępne są na stronie KRUS pod adresem  https://www.krus.gov.pl/aktualnosci/dokument/artykul/dobrze-sie-czuje-gdy-o-bezpieczenstwie-rymuje/
Gmina Radłów
Radłów – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).